Köstebek Forum'dan "Temiz Türkçe" Kampanyası...!

Köstebek Forum Ana Bölüm...

Köstebek Forum "Temiz Türkçe" Kampanyası'nı destekliyor musunuz?

Evet
111
100%
Hayır
0
Oy yok

Toplam oy: 111

Kullanıcı avatarı
mekavedat
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mekavedat » 29 Ara 2007 [ 11:04 ]

=D> Güzel bir yaklaşım, en azından bu siteyi diğerlerinden ayırmaya başlayan değişik bir yenilik. Bu duruşunuzdan ötürü bende sizleri tebrik ediyorum. =D>

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 30 Ara 2007 [ 01:08 ]

mekavedat yazdı:=D> Güzel bir yaklaşım, en azından bu siteyi diğerlerinden ayırmaya başlayan değişik bir yenilik. Bu duruşunuzdan ötürü bende sizleri tebrik ediyorum. =D>
Aynen öyle...! Ben o kadar forum gezdim ama Türkçe'nin düzgün kullanılması yönünde önlemler alan ve kullanıcılarını buna teşvik eden bir forum görmedim. Bu da bizim farkımız olsa gerek ;)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
antifebeli
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen antifebeli » 23 Oca 2008 [ 21:45 ]

öncelikle ben de destek çıkıyorum ama bir ricam olucak lütfen Ana Forum Bölüm Yetkilisi M.TUĞRUL arkadaşımız, ÖSS Sınavı'na hazırlanması sebebiyle sınav sonuna kadar aramızda olamayacaktır. Bilginize... [VSaBaH] yazısında ki bir yanlıslığı düzeltmenizi istiyorum ÖSS ye hazırlanması sebebiyle yazsaydınız daha iyi olurdu ÖSS nin açılımında zaten sınav var ...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 23 Oca 2008 [ 21:49 ]

antifebeli yazdı:öncelikle ben de destek çıkıyorum ama bir ricam olucak lütfen Ana Forum Bölüm Yetkilisi M.TUĞRUL arkadaşımız, ÖSS Sınavı'na hazırlanması sebebiyle sınav sonuna kadar aramızda olamayacaktır. Bilginize... [VSaBaH] yazısında ki bir yanlıslığı düzeltmenizi istiyorum ÖSS ye hazırlanması sebebiyle yazsaydınız daha iyi olurdu ÖSS nin açılımında zaten sınav var ...
Kesinlikle ;)

Ben bakalım dikkat edecekler mi diye öyle yazmıştım :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
antifebeli
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen antifebeli » 23 Oca 2008 [ 21:55 ]

tamamdır ilginiz için TEŞEKKÜRLER =D> :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 23 Oca 2008 [ 22:02 ]

antifebeli yazdı:tamamdır ilginiz için TEŞEKKÜRLER =D> :D
Ben teşekkür ederim de... Anti ne iş... :D

!

Resim

Kullanıcı avatarı
antifebeli
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen antifebeli » 23 Oca 2008 [ 22:10 ]

anlamadım ne ne iş :S

Kullanıcı avatarı
BeNSu
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen BeNSu » 20 Mar 2008 [ 13:10 ]

Bence çok güzel bir kampanya bu herkese çok teşekkür ediyorum . :D Keşke herkes sizin gibi olsa. :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 20 Mar 2008 [ 22:54 ]

BeNSu yazdı:Bence çok güzel bir kampanya bu herkese çok teşekkür ediyorum . :D Keşke herkes sizin gibi olsa. :huh:
Bensu özellikle senin bu konuya duyarlı olman beni sevindirdi. Şimdiden Türkçe kullanımına özen gösterirsen, büyüklerinin sana hayranlıkla bakacağından kuşkum yok. ;) Yazışmalarındaki sadelik dikkatimi çekti umarım hep böyle devam edersin...

!

Resim

Kullanıcı avatarı
asi_kis
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen asi_kis » 29 Nis 2008 [ 15:56 ]

bence çok gsl olmus emek die buna derim ben =D> =D>