Köstebek Forum'dan "Temiz Türkçe" Kampanyası...!

Köstebek Forum Ana Bölüm...

Köstebek Forum "Temiz Türkçe" Kampanyası'nı destekliyor musunuz?

Evet
111
100%
Hayır
0
Oy yok

Toplam oy: 111

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 19 Oca 2007 [ 16:34 ]

Resim

Sevgili Köstebek Forum Ailesi,

Biz sizleri ailemiz olarak gördük. Bu yüzden hep sizlere layık olma amacıyla işlerimize giriştik. Sizde bize desteğinizi hiç esirgemediniz. Bu yüzden çok teşekkür ederiz..

Karşılıklı bu düzeyli ve kalitesi iletişimimiz sayesinde büyük kitlelere ulaştık, inşallah daha da büyük topluluklara ulaşacağız. Biz herşeye bir amaç uğruna giriştik. İşimizin zor olsa bile hiç pes etmedik.. ASLA DA PES ETMEYECEĞİZ..

Biz forumumuz olarak büyük hedeflerin, küçük atılımlarla gerçekleştirilebilceği düşüncesi içerisindeyiz. Ve bu düşünce ile forumumuzda vatanımız, milletimiz ve ülkemiz için çok yararlı bir kampanyaya başlangıç yapmak istiyoruz..

:arrow: "Temiz Türkçe" Kampanyası...

Eğer biz Türk olduğumuza inanıyor ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde yaşıyorsak, Türklüğümüzü kaybetmemek ve gelecek nesillere aktarmamız için her türlü iletişimizde Türkçemizi en uygun şekilde kullanmalıyız. Yabancı kelimeleri elimizden geldiğince kullanmamaya özen göstermeliyiz. Türkçe olmayan harfleri -özel isimler dışında- kullanmamalıyız..

Eğer biz Köstebek Forum olarak bunu başarabilirsek bu bir kıvılcım olacak ve Türkçemizi ayakta tutmak için büyük kitlelere ulaşmaya başlayacağız..Unutmamalıyız ki herkes üzerine düşen görevi gerektiği gibi yaparsa Türkçemiz tertemiz olacak ve o sadeliğiyle gelEcek nesillerimize aktarılacaktır..

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL! ADLI SİTE TÜRKÇEMİZİ KORUMAK İÇİN ÖNCÜLÜK YAPMIŞ VE BÜYÜK KİTLELERE ULAŞMIŞTIR..BU GÜZEL ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TÜM LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL! YÖNETİCİLERİNE VE ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ..

İŞTE BİZ KÖSTEBEK FORUM OLARAK BU KAMPANYAYI BAŞLATIYORUZ..!

"TEMİZ TÜRKÇE" İSTİYORUZ...!

Kampanyamıza Destek Veren Siteler
Anahtar Kelimeler: Kostebek Forum, Köstebek Forum, köstebek, köstbeek, köstebej, köstbeek, kstebek, köstbek, kostbek, köstbeke, köstbejk, köstenek
(Bu anahtar kelimeler forumumuzun isminin arama motorlarından yanlış yazılmasına rağmen ulaşımlasını sağlar...)
[/color]
En son VSaBaH tarafından 04 Ağu 2007 [ 23:48 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 7 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 19 Oca 2007 [ 17:31 ]

Neler Yapabiliriz...? :!: :!: :!:

Biz Köstebek Forum Yönetimi olaral elimizden geldiğince forumumuzdaki Türkçe olmayan kelimleri Türkçeleştirmeye çalışıyoruz.. Ancak daha bir çok eksiğimiz olduğunu söyleyebilirim..

Şimdilik Forumumuzda Türkçeleştirdiğimiz Yabancı kelimler..
Forum Genelinde Rütbelerimiz değiştirildi..
Resim

Online> Çevrimiçi

Resim

Smiley> Gülücük
Resim

Profil> Hesap
Resim

E-mail> E-Posta
Daha da önemlisi artık Admin, Moderatör olmayacak.. Forum Yöneticisi, Bölüm Yetklilisi olacak.. Yavaş yavaş onları da geçireceğiz uygulamaya..

Sizlerden de destek bekliyoruz tabiki..
Gerek mesajlarınızda olsun gerekse kullanıcı adları konusunda yardımlarınızı bekliyoruz..
Kullanıcı adlarını kendinizin düzenleme imkanı yok normalde ama eğer kullanıcı adınızı yabancı olmasından veya yabancı karakterler içermesinden dolayı değiştirmek isterseniz..

Köstebek Forum sizin bu duyarlı davranışınızı +250 REP le ödüllendiriyor.. (REP de neymiş buna da el atmak lazım :D )

(KULLANICI İSMİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR BURADA ALMAK İSTEDİĞİ YENİ KULLANICI ADINI BELİRTEBİLİRLER..)

Bu arada bizim bunları düşünmemize yardımcı olan ve bir bakıma bu kampanyayı başlatmamıza sebep olan arkadaşımız TurkGenci ne de burdan teşekkürlerimizi iletmek isterim..[/font]
En son VSaBaH tarafından 20 Oca 2007 [ 17:31 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim

MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar » 19 Oca 2007 [ 18:39 ]

işte ben bunu alkışlarım. gerçekten çok duyarlı bir davranış. hemen hemen herkesin evinde bir bilgisayar ve internet mevcut. önceden lüks idi. şimdi ihtiyaç haline geldi. ee internet hayatımızda çok fazla yer kaplıyo ve haliyle belki hiçbiryerde görmediğimiz birşeyi nette görüyoruz. zaten televizyonlar berbat durumda internettede bu durumu düzeltemezsek o zaman vaay halimize. madem internet bu kadar yaygın oldu. bu tarz kampanyalarıda internettende olsa desteklemek lazım. ''VSaBaH'' gerçekten çok iyi işler bunlar tebrik ediyorum. ve sana öncedende rica etmiştim kullanıcı adımı değiştir diye ama o isim kullanımda imiş. ve tekrar özelden yazıyorum yeni kullanıcı adımı. :sagolun: :sagolun:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 19 Oca 2007 [ 19:01 ]

MaviGitar yazdı:işte ben bunu alkışlarım. gerçekten çok duyarlı bir davranış. hemen hemen herkesin evinde bir bilgisayar ve internet mevcut. önceden lüks idi. şimdi ihtiyaç haline geldi. ee internet hayatımızda çok fazla yer kaplıyo ve haliyle belki hiçbiryerde görmediğimiz birşeyi nette görüyoruz. zaten televizyonlar berbat durumda internettede bu durumu düzeltemezsek o zaman vaay halimize. madem internet bu kadar yaygın oldu. bu tarz kampanyalarıda internettende olsa desteklemek lazım. ''VSaBaH'' gerçekten çok iyi işler bunlar tebrik ediyorum. ve sana öncedende rica etmiştim kullanıcı adımı değiştir diye ama o isim kullanımda imiş. ve tekrar özelden yazıyorum yeni kullanıcı adımı. :sagolun: :sagolun:
Ne demek MaviGitar ( ;) ) aslında ben teşekkür ederim.. Böyle duyarlı bir davranışta bulunman çok güzel..
Biz elimizden geleni yaparsak birşeyler mutlaka düzelecektir..

saxblue kullanıcı adın MaviGitar olarak değiştirilmiştir...

+250 KFL (Bundan sonra REP yok KFL var( Köstebek Forum Lirası :D )

!
Resim

MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar » 19 Oca 2007 [ 19:09 ]

''Köstebek Forum Lirası'' varya süper hee KFL. harbi diyorum saçma sapan manasını bilmediğimiz kelimeler kullanacağımıza anladığımız şeyleri yazıp okumamız daha mantıklı. o rep in bi açılımı var yada bi kelimenin kısaltılmış hali ama ben onun hala ne manaya geldiğini bilmiyorum mesela. açıkcası merak ta etmemiştim. böylesi daha güsel oluyo KFL heheheh :D valla 10 numara :D :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 19 Oca 2007 [ 23:29 ]

MaviGitar yazdı:''Köstebek Forum Lirası'' varya süper hee KFL. harbi diyorum saçma sapan manasını bilmediğimiz kelimeler kullanacağımıza anladığımız şeyleri yazıp okumamız daha mantıklı. o rep in bi açılımı var yada bi kelimenin kısaltılmış hali ama ben onun hala ne manaya geldiğini bilmiyorum mesela. açıkcası merak ta etmemiştim. böylesi daha güsel oluyo KFL heheheh :D valla 10 numara :D :D
KFL yi beğendiğine sevindim.. Aslında en vaşından bunu koymalıydık ama REP o kadar çok yayılmış ve o kadar çok girmişki dilimize KFL deyince çoğu kişi anlamaz diye düşünmüştüm. Yanlış düşünmüşüm..

Ha bu arada REP Puanı demek Reputation yani Ün, Şöhret Puanı demektir..

Bu arada ben de üzerime düşenleri yapıyorum...

vsabahinfo@hotmail.com olarak açtığım MSN adresimi vsabah@gmail.com olarak değiştiriyorum..

Artık Webmaster Admin liğimden de istifa ediyorum.. Kendi kendimi Tasarımcı Yönetici liğe atıyorum...

!
Resim

beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK » 20 Oca 2007 [ 00:54 ]

elbette VSABAH...sana yönetimde de söylemiştim...helal olsun sana...

beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK » 20 Oca 2007 [ 16:32 ]

VSABAH benim kullanıcı adım beşiktAŞK olsun...bu kampanyaya önce biz yöneticiler başlamalıyız ki diğer arkadaşlara örnek olalım...hadi arkadaşlar temiz Türkçe kampanyasına...

MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL » 20 Oca 2007 [ 16:40 ]

abi bizide mod luktan al yöneticiliğe getir dedim sen bizden hızlı çıktın-. :D ..AYRICA ADIMI M.TUĞRUL değiştirmeyi talep ediyorum..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 20 Oca 2007 [ 16:50 ]

beşiktAŞK yazdı:VSABAH benim kullanıcı adım beşiktAŞK olsun...bu kampanyaya önce biz yöneticiler başlamalıyız ki diğer arkadaşlara örnek olalım...hadi arkadaşlar temiz Türkçe kampanyasına...
xA_Fx adlı kullanıcı adın beşiktAŞK olarak değiştirilmiştir... İşte KF Yönetim Yetkilisi diye buna derim..
Her yönden takdir etmişimdir zaten yönetim kurulumuzu...

+250 KFL hesabına yatırılmıştır... Güle Güle Kullan...!

M.TUĞRUL yazdı:abi bizide mod luktan al yöneticiliğe getir dedim sen bizden hızlı çıktın-. :D ..AYRICA ADIMI M.TUĞRUL değiştirmeyi talep ediyorum..
Tuğrulcum aslında seninki pek yabancı sayılmaz ama yine de bilmeyenler yabancı bir kelime sanabilirler.. Yaptığın çok duyarlı bir davranış...

meteka kullanıcı adın M.TUĞRUL olarak değiştirilmiştir.. Abisinin kardeşi ya tabi duyarlı olacak..;)
+250 KFL hesabına yatırılmıştır... Güle Güle Kullan...!

!
Resim