Saimcan Taşer soyguncudur dikkat edin!

Köstebek Forum Ana Bölüm...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 04 Ağu 2016 [ 10:19 ]

Resim

>
Saimcan Taşer isimli 16 yaşındaki çocuk ödeme yapacağı gerekçesiyle çeşitli dolandırıcılık girişiminde bulunmaktadır. Dikkat edilmesinde fayda vardır. Üstelik bu soyguncu güven kazanmak amacıyla kimliğinin önünü arkasını video olarak çekip göndermektedir.

X
Bu kişi ile sorun yaşayan olursa bana ulaşabilir. Anne babasının bilgilerini ve adresine kadar verebilirim.
Resim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim

arslan091
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Saimcan Taşer soyguncudur dikkat edin!

Mesaj gönderen arslan091 » 01 Eyl 2016 [ 22:03 ]

Merhabalar aynı şekilde beni dolandırmaya çalıştı ama beceremedi.

HaksızAtama
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen HaksızAtama » 02 Eyl 2016 [ 08:12 ]

Benim de Pokemon Go hesabımı satın almak için dolandırıcılık girişiminde bulundu...
Anne babası yok mu bu çocukların? Bu ne terbiyesizlik?
"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."
Hz.Muhammed (S.A.V)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 02 Eyl 2016 [ 08:15 ]

HaksızAtama yazdı:Benim de Pokemon Go hesabımı satın almak için dolandırıcılık girişiminde bulundu...
Anne babası yok mu bu çocukların? Bu ne terbiyesizlik?
Olayın olduğu gün anne ve babasına ulaşmaya çalıştım. Facebook hesaplarından mesaj attım. "Görüldü" işareti gelmesine rağmen aldırış etmediler. Bu çocuğun neden bu hale geldiği ortada...

Dolandırılan arkadaş varsa bende adresi var. Bi ekip alın, basın evi... Bikaç gün çocuk nezarethanesinde yatsın da aklı başına gelsin. Hem çocuğun hem de ailesinin...

Bu arada babası da bal reklamlarında çıkıyormuş. YORUMSUZ!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim