Forumumuza Yapılan Yenilikler

Yeni bölüm, Bölüm Yetkilisi atamaları ve Yönetim Kurulu kararları duyuruları.
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Chadf » 12 Mar 2010 [ 16:49 ]

Bu renk seçeneği çok iyi olmuş yaa (=

dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde » 12 Mar 2010 [ 21:03 ]

Renkler mükemmel.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 29 Nis 2010 [ 19:47 ]

1) Yaz Saati Güncellemesi
Forumumuzun saati yaz saatine alınmasına rağmen eski üyelerin profilllerinde saatler kış konumundaydı ve sorun giderildi. Tüm üyelerin saat formatları yaz uygulamasına geçirildi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 07 Kas 2010 [ 21:45 ]

1) Kış Saati Güncellemesi
Forumumuzun saati kış saatine alınmasına rağmen eski üyelerin profilllerinde saatler yaz konumundaydı ve sorun giderildi. Tüm üyelerin saat formatları kış uygulamasına geçirildi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...
Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 05 Oca 2011 [ 15:55 ]

Forumun aktifliğini azaltan konuların son mesajlardan çıkarılması

Forumumuzun aktifliğini düşüren ve önemli konuların gölgede kalmasına neden olan;

• Forum Oyunları
  • Web Sitenizi Tanıtın!
[/color][/size]

gibi bölümler Son Gönderilen Başlıklar bölümümüzden gösterilmeyecektir. Böylece diğer konulardan mesajlar daha ön plana getirilerek aktiflik sağlanacaktır.

!
Resim

summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer » 06 Oca 2011 [ 11:32 ]

VSaBaH yazdı:Forumun aktifliğini azaltan konuların son mesajlardan çıkarılması

Forumumuzun aktifliğini düşüren ve önemli konuların gölgede kalmasına neden olan;

• Forum Oyunları
  • Web Sitenizi Tanıtın!
[/color][/size]

gibi bölümler Son Gönderilen Başlıklar bölümümüzden gösterilmeyecektir. Böylece diğer konulardan mesajlar daha ön plana getirilerek aktiflik sağlanacaktır.

Valla ne yalan söyleyeyim çok iyi olmuş Volkan. Ellerine sağlık. En azından artık daha iyi gözükür. Girenler bir tek oralara yorum yapıyordu.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 06 Oca 2011 [ 11:48 ]

summer yazdı: Valla ne yalan söyleyeyim çok iyi olmuş Volkan. Ellerine sağlık. En azından artık daha iyi gözükür. Girenler bir tek oralara yorum yapıyordu.
Bende şikayetçiydim o durumdan Zeynep ya o yüzden böyle iyi oldu bence de :)

Bizim forum da ne acayip forum arkadaş aktif olmayan konular hiç aktif olmaz olanlar ise bol bol olur ((:

!
Resim

summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer » 06 Oca 2011 [ 15:45 ]

VSaBaH yazdı:
summer yazdı: Valla ne yalan söyleyeyim çok iyi olmuş Volkan. Ellerine sağlık. En azından artık daha iyi gözükür. Girenler bir tek oralara yorum yapıyordu.
Bende şikayetçiydim o durumdan Zeynep ya o yüzden böyle iyi oldu bence de :)

Bizim forum da ne acayip forum arkadaş aktif olmayan konular hiç aktif olmaz olanlar ise bol bol olur ((:

Evet böyle olması daha iyi. ;)

Forumda hakkatten bir acayiplik var. Hele son zamanlarda web sitesi tanıtım başlığı en aktif zamanlarındaydı heralde.

anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia » 13 Oca 2011 [ 00:27 ]

Volkan Abi valla ben Forum Oyunlarının yöneticisiyim çok alındım. Benim bölümüm önemsiz değil aksine bir çok kişinin foruma girmesini de sağlıyor ve bir araya gelerek şakalaşmamızı sağlıyor. Ayrıca forumda en çok mesaj gönderilen yerlerden birisi de benim bölümüm. Ve sizin dediğiniz gibi çok da aktif aynı zamanda insanın hayalgücünü de geliştiriyor bazı oyunlar sayesinde. Ve bu kadar ilgi çekmesinin nedeni de insanların orada eğlenmesi diğer konuları gölgede bırakıyorsa bu üyelerin nereyi daha çok sevdiği ve önemsediğidir saçma olması değil.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH » 13 Oca 2011 [ 14:14 ]

anamenia yazdı:Volkan Abi valla ben Forum Oyunlarının yöneticisiyim çok alındım. Benim bölümüm önemsiz değil aksine bir çok kişinin foruma girmesini de sağlıyor ve bir araya gelerek şakalaşmamızı sağlıyor. Ayrıca forumda en çok mesaj gönderilen yerlerden birisi de benim bölümüm. Ve sizin dediğiniz gibi çok da aktif aynı zamanda insanın hayalgücünü de geliştiriyor bazı oyunlar sayesinde. Ve bu kadar ilgi çekmesinin nedeni de insanların orada eğlenmesi diğer konuları gölgede bırakıyorsa bu üyelerin nereyi daha çok sevdiği ve önemsediğidir saçma olması değil.
Cerencim ben demek istediğimi tam olarak anlatamadım galiba... Forumun tabii ki önemsiz değil önemsiz olsa kapatırız zaten niye tutalım? Ama şöyle düşün... Bu foruma insanlar Google'da aradıkları bir konu sayesinde geliyorlar. Yani senin forumundaki o konuların bu şekilde ziyaretçi çekebileceğini sanıyor musun? Yani aktif olabilir evet haklısın bu senin başarından da kaynaklanıyor ona sözüm yok ama maalesef bu forum bizim foruma üye çekmek adına pek bir yarar sağlamıyor. Ama var olanların kaynaşmasını sağlıyor orası ayrı mevzu... Zaten o yüzden forumda var olması bizim yararımıza...

Bir ikinci mevzu forum zaten çok aktif değil bu aralar biliyorsun... Bazen yetkili arkadaşlarımız geliyor bi konu açıyorlar. Bu oyun ve web sitesi tanıtım sayfaları yüzünden açtığı konu anasayfada hiç görünmeden aşağılara kayıyor. Bu da konularına olan ilgiyi azaltıyor tabii ki... Zaten forum oyunlarını genelde bizim kendi üyelerimiz oynuyor ve kendi üyelerimizde öyle bir bölümün varlığından haberdar ve direk konunun içine girerek de pekala oyunlara dahil olabilirler...

Şayet seni üzdüysem özür dilerim. Ama inan forumun iyiliği için bunu yapmak zorundayız. Çünkü forum artık ziyaretçi çekemiyor maalesef... Yeni konular olmayınca web sitesi tanıtımı ve oyun sayfaları tek başına ziyaretçi çekmeye yetmiyor. Ama yine de oylamaya sunmak istersen yetkililer kurulunda durumu anlatabilir, oylama açabilirsin.

Anlayış göstermeni umuyorum... Çalışmalarına devam etmeni umuyorum...

!
Resim