Uzman Çavuş, Astsubay - Personel Alımı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
b.a.f.
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Mesajlar: 67
Kayıt: 16 Ağu 2010 [ 19:20 ]

Uzman Çavuş, Astsubay - Personel Alımı

Mesaj gönderen b.a.f. » 11 Oca 2017 [ 02:27 ]


Ülkemiz oldukça zor zamanlardan geçiyor güney sınırlarımız da ışid dediğimiz kendisini ırak Şam İslam devleti olarak tanıtan fakat hadisler de cehennem köpekleri olarak bilinen bir grup sınırlarımızı da Müslüman kardeşlerimizi de oldukça zor durumlara sokuyor. Ülkemiz içinde birçok terör saldırısı oldu ve hala da tehditleri devam ediyor. Fakat ülkemiz de ordumuz da bu cehennem köpeklerinin üstesinden gelecektir. Devletimiz ihtiyaç duyulduğu vakitler de LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL! alımı yapmak da ve bu konuda da insanları istihdam etmektedir. Oldukça iyi maaşlara bu görevleri yapabilirsiniz sizde.

Devletimiz ihtiyaç duyduğunda LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL! yapmaktadır fakat bu gibi vatani görevlere ülkemiz için de oldukça fazla başvuru yapıldığı için bunun da bir sınavı olmaktadır. Uzman çavuş başvuruları için kriterlerden birisi de en az lise diplomasına sahip olmaktır. İster askerliğinizi yapmış olun isterseniz yapmamış olun herkes bu personel alımlarına başvuru yapabilir.

Ülkemizin bu zor günlerinde ülkemize yardım etmek elbette ki her birimizin borcudur. Fakat herkesten de asker olması elbette ki beklenemez bazılarımız LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL! olarak devletimize yardım eder bazıları da kaynak sağlar. Günümüz de savaş dediğimiz olgu sadece cepheden yürütülmüyor artık ülkemizin Kurucu lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi eğer askeri başarıyı ekonomik büyümeyle taçlandıramazsanız kazandığınız baları bir şey ifade etmez.

Site adresi : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAP VEYA ÜYE OL!

uzmanasker.comCevapla